Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki rendelt...

Van itt olyan, aki rendelt bármit is az Ebay-ról? Megbízható? Vélemény?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ebay nem egy online áruház, hanem egy aukciós ház. Ebböl következik, hogy van olyan eladó, aki megbízható és van, aki nem. Ha rendelni akarsz, nézd meg az eladó minösítését, ha jó, akkor rendelhetsz töle, ha csak negatív visszajelzései vannak, akkor nem érdemes.

Sok millió ember rendelt már onnan, és a többségnek nincs vele problémája, de néha elöfordul.

2019. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az esetek 95%-ában tényleg megjön amit rendelsz. Az ebay nem cicózik, ha panaszod van keményen visszahúzza a pénzed, így az a csalás nem játszik, mint a magyar oldalakon, hogy kifizetsz valamit de soha nem kapod meg. Valamit biztos kapni fogsz. Hogy az a valami milyen minőségű az más kérdés. Kaptam olyan led lámpát ami egy év után kinyiffant, de olyat is, ami 4 éve gond nélkül világít.
2019. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Az ebay megbízható. Az ebayen hirdető eladók közül a legtöbb megbízható. A magyar posta, ami a legtöbb cuccot hozza (hozná...), kevésbé.

Sokszor rendeltem. Sajnos volt, ami sosem érkezett meg. Ilyenkor vagy kaptam visszatérítést, vagy újraküldték (volt, hogy az sem jött meg). Ugyanakkor ne felejtsd el, hogy ha kínait rendelsz, akkor olyan is lesz a minősége. Néha a képekre csak távolról hasonlító dolgot kapsz.

2019. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!