Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Trónok harca fanfiction?

Trónok harca fanfiction?

Figyelt kérdés
Ugyebár nem régiben véget ért a 8. évad és kicsit csalódott vagyok. Szeretnék jó fanfictionok olvasni és ha tudtok ajánlani azt megköszönném. Ja Merengőn már néztem néhányat.

2019. aug. 8. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Angolul van csak választék, azt az archiveofourown.org-on keresd.
2019. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 9. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
"Igazi" fan nem csinál fanfictiont, mert az író kifejezetten nem szereti, ha a világához nyúlnak ilyen szinten.
2019. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mondd a több mint 44 ezer darab fanfictionnek az ao3-n és ff.neten, második.


Nem vagyok benne a Trónok harca fandomban (nem is láttam a sorozatot, meg nem is tervezem látni, se elolvasni), de hidd el, cseszett idegesítő a hozzád hasonló emberek hozzáállása. GRRM alkotta meg a sztorit, de a rajongók interpretációjába nem szólhat bele. Azért, mert több ezer rajongó kreatív, és ezt fanfictionírásban fejezi ki, egyikük sem lesz "nem igazi fan." Sőt, jóval igazibb fanok, mert sokkal közelebb tartják a szívükhöz a karaktereket, mint az átlag néző.


Az emberek a történet rajongói, nem az íróé. Attól, hogy valaki magasból letojja az író véleményét, nem lesz kevésbé rajongója a sztorinak.

2019. aug. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!