Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyanta kellene nekem érzékeny...

Gyanta kellene nekem érzékeny bőrre, viszont annyi fajtát találtam neten, hogy nem tudok dönteni szóval egy kozmetikus jó lenne ha rátalálna a kérdésemre. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Alapól a bőröm nagyon érzékeny mindentől kipattog és piros lesz a szőrtüsző és már nem tudom mit csináljak. Próbáltam már mindent epilátort, borotvát, sima gyantát egyik sem volt jó. Abban reménykedem hátha csak valamit elrontok gyantázás közben és azért nem működik az sem. A válaszokat előre is nagyon megköszönöm.

#gyanta szépségápolás
2019. aug. 13. 15:53
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Férfi vagyok így nem tudok neked válaszolni, de próbáld meg a Szépség és divat kategóriában, ott biztos akadnak akik értenek az ilyesmihez.
2019. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Gondolom most regisztráltál. :)
2019. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!