Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fülpiercing egyszerre lehet...

Fülpiercing egyszerre lehet négyet, szúrni vagy lőni?

Figyelt kérdés
Egyszerre lehet 4et csinaltatni?(egyik helix) Valamint úgy is lehet ,hogy én viszek oda fülbevalót?(marmint van valamilyen "speciális" ilyenekre?)kinéztem egyet a h&m be , köszi a válaszokat!!:)

2017. nov. 20. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
nekem 3 lett egyszerre. ne vigyel fulbevalot, mert eloszor egy szabványos kis eldobhatot lonek be, majd ha begyogyul a lyuk, azt te magad csereled saját fulbevalora
2017. nov. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:) Kb. mennyi a gyógyulási idő?
2017. nov. 20. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2 -3 het, kozbe naponta tobbszor kell fertotlenito folyadekkal kezelni, meg mozgatni a fulbevalot, nehogy rogzuljon a lyukba
2017. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Porcba ne lövesd, hanem szúrasd. A gyógyulási idő cimpában 2-3 hét, porcban 3-24 hónap. Ékszert nem célszerű vinni. Kezdésnek titán anyagú ékszert kérj. Ápolni napjában 3-5x octenisept OLDATTAL, vagy betadine OLDATTAL. Amúgy tulajdonképpen egyszerre akárhányat lehet csináltatni, de ha alaposan megkínzod a füled, akkor nehéz lesz aludni. Így próbálj nem rajta aludni. A további tudnivalókat a testékszerező elmondja.

2017. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!:) Valaki ha még tudna linkelni oldalakat, hogy a kesőbbiekben honnan tudok ilyen fülbevalókat rendelni, azt is nagyon megköszönném:)
2017. nov. 22. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Apacs kinálatát, én orvosi acél fülbevalókat vettem tőlük, nagy a választék mindenböl és nem drága

[link]

2017. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!