Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hangszórót ajánlottok?

Milyen hangszórót ajánlottok?

Figyelt kérdés

Max: 15000ft-ig

Ezeket nézegettem eddig


Lamax beat sentinel se1


Lamax beat street st1


Niceboy raze 2 ego



2019. aug. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ismerem, amit írtál,nem tudom milyen lehet. A Sony-kat tudom ajánlani pl. :

Sony SRS XB21 Monduk sajnos több mint a kereted.

Ha a három közül kell választani amit írtál akkor szerintem Lamax sentinel 1, azt írják üzemideje ennek a legjobb 20 óra, meg van benne rádió, MP3 meg asszem sd kártya olvasó, valamennyire bírja a vizet, de gondolom csak cseppálló, a gombokkal telefon nélkül lehet állítani a zenét.

2019. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, ajánlások
2019. aug. 14. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit többet segítene, ha elmondanád milyen fajta zenéket hallgatsz.
2019. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem az a lényeg hogy ne recsegjen valamennyire birja a basszust persze nem egy jbl flip 4, vagy boombox. Ami ebben az árkeretben jól szól és megéri.
2019. aug. 15. 16:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Esetleg a

t

Tronsmart element t6 ?

2019. aug. 15. 20:26
 6/7 A kérdező kommentje:
¿
2019. aug. 16. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán ez tűnik a legjobbnak,videók szerint elvileg nagyon jó a hangzása, álló talpas, tehát a basszust arra nyomja amire leteszed, én igazából elszorakoznek vele, szeretem mikor remeg az asztal egy hangfaltól :D A kinézete is nagyon pacek, szép borítás gombok, a tekerős hangerő szabályzo nagyon menő cucc rajta :O De ugye ennek is vannak hátrányai, max hangerőn eléggé torzít, nem vízálló.

De ez egy nagyon jól osszerakott hangfal, jó ráértek arányban, jbl-hez hasonlóan fejlődik. De ajánlják meg a blitzwolf-öt is mert az max hangerőn nem torzít elvileg.

2019. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!