Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felnőttnek gáz ha otthon több...

Szuszi95 kérdése:

Felnőttnek gáz ha otthon több emeletes tolltartója van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tolltartót, régen sosem lehetett, nem is biztos hogy emeletes kell csak hogy minden beleférjen és ne bedobálós legyen. Kicsit olyan érzésem van mintha most jönne ki a gyerekkorom hiányosságai :D

2019. aug. 15. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De azért nem hableányos, ugye?
2019. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én olyan felnőtteket (30+) ismerek akik póniznak. Ahhoz képest ez semmi.
2019. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Gáz. Mondj le a vágyadról, és dobd ki, ha ilyened van!

(Csak viccelek.)

2019. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 47 éves. Macskás plüss tolltartója van. A tollait, ceruzáit látnád..:) Mindenféle van kezdve a flamingós tollaitól, a szintén cicás ceruzáig. Még a radírja is panda macis. Szereti az ilyen dolgokat, és miért ne vegye vagy kapja meg magának? Senkinek nem árt vele. Én örülök, hogy anyum ilyen bohókás, és élvezi az életet.
2019. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem is van, amit gyerekként nem kaptam meg és felnőttként megvettem magamnak :D Nekem egy plüss tolltartó.
2019. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!