Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz ha 16 éves fiúként...

Az gáz ha 16 éves fiúként szűz vagyok és még barátnőm sem volt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 18. 10:32
 1/4 anonim válasza:
100%
nem szerintem nem gáz és nem kell elsietni csak mert más azt csinálja
2019. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne gáz? Nem szar ez, hogy el kelljen kapkodni.
2019. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyi. Én lány vagyok és egy kicsit fiatalabb de elmondom a véleményem : szerintem az a gáz ha 16 évesen már nem vagy szűz. És hogy miért? Miért jó megdugni egy nőt?.Lehet hogy csak 1 éve lépet ki az általános iskolából.És semmit semtudnak. És mások miért mennek bele hogy egy szinte gyerek megdugja őket? Vissza térve a kérdésedre egyátalán nem gáz
2019. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy régi osztály társ haverom a srác már szerette volna túl lenne rajta de nem jött össze kb közel 30 éves közölte hogy nem motiválja, soha nem volt barátnője, így azt mondta hogy el döntötte hogy soha nem is szeretné elveszíteni, szűz szeretne maradni, el van így most már.
2022. márc. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!