Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő alatt jutnál el 18...

Mennyi idő alatt jutnál el 18 éves szűz fiúként indulva (totál tapasztalatlanul) arra a szintre, hogy Pesten buliból hazamenjen veled egy csaj és lefeküdjetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nem vagy se magas, se izmos, sem jóképű. Nyilván gazdag sem.
2014. ápr. 6. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előbb fejben kell megérni, ami sok-sok év és van akinek soha nem.sikerül!
2014. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezt akarom, neked ez a "nagy" álmod?
2014. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A feltételekkel együtt ez az idő a végtelenhez konvergál.
2014. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos, ha "vihetném" azt a tudást, amit így lányként tudok, akkor fél-egy évet mondanék. Persze elviekben.
2014. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy este elég lenne
2014. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amig a kérdést nem birtad értelmezni (ugyanis nagyon ugy tünik), addig lehet kevés lesz egy este ennyi agyi kapacitással
2014. ápr. 6. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:

mivel szűz voltam, és volt csajom, vele elvezsítettem, maradtunk is együtt 8 hónapig. utána 2 hét mulva bejött az amit most itt írtál szóval ennyi idő.

de megjegyzem, még vele voltam kapcsolatba, rengeteget flörtöltem, és csók is volt més csajjal, de megcsalni enm csaltam, pedig emgtehettem volna.

a gixer visszaütött. eltelt 4 év, kapcsolatok sora, egyéjszakások, stb, de valami most elhalt bennem, vagy szerelmes voltam, nemtudom, de ugyanennyi iydeje (milyen irónikus) még csak csók sem történt...elég gáz de ez van...rajtavagyok ghogy változzon...:)

2014. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem értek semmit
2014. ápr. 6. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
az mar nem az én bajom. XD
2014. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fő az, hogy jól nézel ki
2014. ápr. 6. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!