Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apex legendsben (ps4) kaphatok...

Zsebtucsok75 kérdése:

Apex legendsben (ps4) kaphatok bannt solo modban ha 1x csapattal mentem?

Figyelt kérdés
Soloban mentem 2 haverommal 1 meccset és volt egy ember akiit megöltünk és azt mondta reportolt és reméli bannt kapunk mind 3-an, írtuk neki hogy ki akartuk csak próbálni de elég ideges volt, így hagytuk..Ebből lehet e valami baj? Hiszen ez még az EA hibája hogy összedob ha egyszerre nyomjuk meg a ready gombot. vàlaszokat köszi! :3

2019. aug. 20. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha solo mod, akkor egyedül mész, nem csatlakozol csapatba. Ez a szabály. Ha megszeged, bann jár.


Legközelebb nem csinálod.

Ha továbbra is csinálod, visszaeső leszel és nagyobb bann jár.


Teljesen logikus.


Ha csapatban akarsz játszani, van rá lehetőség.

2019. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

hát ha összesorsolja a gép arról miért a user tehet

röhejes az EA

2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én értem félre, amit a kérdező ír.

Mindenesetre "dolgoznak rajta".

2019. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy idegbeteg kocka. Nem volt elő írva hogy kell Solozni és az már nem a ti hibátok ha egy meccsre dobott be. Mellesleg az EA ezen nagyban nevet, mert nagyobb dolgokmiatt vakarjak a fejüket, nem egy elcseszett ember meccse miatt.


Ilyenek szavait meg se jegyezd, mert amit komolyan kell venni az a Ranked. Ott van tétele minden meccsnek és cselekedetnek !

2019. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!