Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális és...

Szerintetek normális és megengedett hogy egy bevásárlóközpontban belenéznek a táskátokba?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan esetem hogy nem vettünk semmit és amikor ki akartunk mennei nem csipogott be az a lopásgátló sem azt mondták h nyissuk ki a táskát.

Szerintem ez felháborító hogy alaptalanul meggyanúsítanak valakit.

Egyátalán köteles vagyok megmutatni?


2010. júl. 13. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
kibírod, nem?
2010. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy köteles megmutatni. Ilyenkor meg kell neki mondani, hogy mondja el mit raktál a táskádba illetve felvételt mutasson róla. Ha kötekedik, hívd fel TE a rendőrséget és várd meg ott. Megnézi a táskád, megszámolod kb hány ember láthatott téged "ilyen megalázó helyzetbe" aztán megfenyegeted becsületsértésért:D.

Amúgy velem egyszer eljátszották. Felajánlottam, hogy felhívom a rendőrséget, de számoljanak azzal, hogy feljelentem őket mivel semmi gyanú nem volt rá hogy bármit is loptam volna(nem is tettem). Megjött az üzletvezető(kb 5 percet vártam) és elnézést kért. Ja és adott egy energiaitalt, mert szóvátettem hogy közbe kiszáradtam.

Ha van időd érdekes szórakozás, de mostanság csak felbosszantanának vele:D

2010. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó : Ez nagy :D De ezt nem értem ... A csipogót le lehet szedni , de ahhoz kell egy kis erő , mert azt feszegetni kell ... Nem tudom , hogy nézhetett bele a táskába ... Max akkor van joga megnézni , ha a csipogó nincs , vagy van , és megszólalt ,
2010. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az üzletszabályzatukban kikötik annak a lehetőségét, hogy belenézzenek indoklás nélkül a táskádba, akkor joguk van hozzá.


A szabályzat ki van függesztve minden áruházban.


nem kötelező ott vásárolni, ha nem tetszik a rendszer.

2010. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!