Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek kérdeznek meg itt az...

Minek kérdeznek meg itt az emberek olyan dolgokat, amire a google is tud válaszolni fél másodperc alatt?

Figyelt kérdés

Ilyenek a:

- Milyen idő lesz holnap?

- Mikor fog esni?

- Hogy jutok el Pesten belül ide-oda?

- Hol szerezzek be ezt meg azt?

- Hol találok Pesten/Pécsen/Akárhol ilyen meg ilyen boltok?

- Mennyibe kerül egy diák vonatjegy ettől-eddig?

Mikor megy innen ide vonat/busz/akármi?

Meg hasonlók... Olyan dolgokat is megkérdeztek, ami tök fölösleges, mert, ha tényleg az időjárásra vagy kíváncsi, beütöd a gugliba, hogy "időjárás előrejelzés", kiad 80 ezer találatot egy fél másodperc alatt...

Ha arra vagy kíváncsi, mennyibe kerül az a bizonyos vonatjegy, begépeled, hogy "MÁV", kiadja a MÁV-startot...

Nem értem az ilyen kérdéseket... :-S


2010. júl. 13. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán így személyesebb, jobban érzik magukat, hogy az ő problémájukra találnak megoldást. Vagy unatkoznak.

Én is kérdeztem már olyat, hogy Pesten belül hogy jutok el leghamarabb valahova, mert nem vagyok pesti, és fél óra keresgélés után sem sikerült rájönnöm (amúgy tájékozódásban teljesen troll vagyok). Itt meg írt pár kedves ember, és két perc alatt megtaláltam Pesten az útvonalat.:)

2010. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!