Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden receptet kérdezgető,...

Minden receptet kérdezgető, miért vagytok képtelenek Google-ben rákeresni, ami csak 3 másodperc lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy internete manapság már boldog-boldogtalannak lehet, ahogy azt is, hogy minden oldalt elárasztanak a 14-15 éves kiskamaszok, akiknél külön "trendyy" ha képtelenek egy normális mondatot 8 helyesírási hiba nélkül megfogalmazni. Ez van, kezdenek túlnyomó többségben lenni a nyomorékok. De kimondottan ADAT szerű infókat miért ilyen nehéz megkeresni???


Minden harmadik kérdést ki lehetne pöckölni, ha a gyépés ideböffentés helyett beírnátok szépen keresőbe:


palacsinta recept

paradicsomleves recept

fasírt recept

spenót recept

sóska recept

pörkölt recept

tyúkhúsleves recept

szilvás gombóc recept

zsíroskenyér recept, mert ezt is kinézem belőletek

stb...


Kezditek végre kapizsgálni? Észre lehet venni mennyire egy kaptafa az összes kérdés, és milyen egyszerű lenne, ha ti oxigénpusztítók használnátok a keresőt, urambocsá', mert azt keresésre találták ki?


Ha valaki azt kérdezi, hol érdemes valamit venni, az rendjén van. Ha valaki gépkocsihoz gyertya cserét akar, még azt is érthető itt kérdezni, mert azt nehezebb megtalálni neten, és ha keresésnél kudarcot vall, még mindig INDOKOLT ide jönnie gyakorikerdesek.hu-ra. De egy receptet, amiből úgyis talicskaszám csordul minden webes magazin??? Egy sima kereséssel 3 másodperc alatt már olvashatnád is. Márpedig akik felteszik ezeket a kérdéseket, azok nem a gyakorikerdesek.hu-t akarják gyarapítani, hanem tényleg ott ücsörögnek az otthonukban, várva a választ, különben képtelenek boldogulni. És ezért szomorú mindez.


Tényleg néha az az érzése az embernek, hogy vagy elárasztottak minket a divathülyék, vagy egyszerűen ide tart a hazai színvonal. Persze lehet erre vadliberális hippi picsogásba kezdeni, kézen fogva minden fogyatékos internetezőt, mondván miért kell őket bántani... csakhogy ez nem szünteti meg a problémát. Nem kell sok, és az lesz megkérdezve, hogyan töröljétek ki az alfeleteket, vagy miért vonyít a kölyköd ha ráülsz a fejére. Gondolkozzatok már, nem halálos, meg lehet próbálni.


A kérdésem tehát adott. A normálisabb fele aki kivételt képez, értelemszerűen ne vegye magára, nekik szép jó napot! :-)


2010. márc. 14. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alapjában véve igazat adok neked, de mitől vagy ilyen ideges?? Csak úgy vibrál az írásod, komolyan. Nyugi!! Vasárnap van!!! Pihenés, kávé, olvasás.... :)
2010. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Részben tényleg idegesít, de inkább nyomatéknak szántam azokat a részeket. Egyszerűen felfoghatatlan hova tartunk. Világmegváltást most és azonnal! :-)
2010. márc. 14. 11:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van vmnnyi értelem a receptkérésben, mert a neten nagyon sok pontatlan, kipróbálatlan recept van. Persze erre is van megoldás: a gasztroblogokon is van bőven recept.
2010. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:)) A kis lelkes aktivista úttörő!!! :)) (első válaszoló).
2010. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valóban rengeteg a neten az elcseszett, használhatatlan recept. Gondolom, azért kérdezik itt, mert visszajelzést is kapnak, ha valami nem világos.

Tegnap én is kerestem a kókuszgolyóhoz az arányokat. Az első guglis találat 50 dkg kekszhez 10 dkg margarint írt. Ez így teljesen használhatatlan. Szóval valahol megértem a bejáratott recept után itt érdeklődőket.

2010. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hu de jól megmondtad a magadét:D

én azt nem értem hogy minek megkérdezni 20x hogy:

Mit adtok a 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11..stb hónapos babátoknak enni? pl:reggel,tízóraira,ebédre,uzsonnára,vacsorára...

-hát etesdd már meg azt a gyereket étellel....nem?

2010. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre egyszerűen ne menj rá, felesleges direktből felhergelned magad.

Én pl nem arra vagyok kíváncsi ilyenkor, hogy a google mit dob ki, hanem arra, hogy más hogy csinálja esetleg könyebben,finomabban.Itt visszajeleznek arra, pl, ha a recept azt írja egy pohár tejföl, de itt jelzi, hogy vigyázz esetleg vele, mert sok lesz az egy pohár.Nyílván ha olyan ember írja le aki már kipróbálta nem egyszer, hanem 100x, akkor jobban/bátrabban nekiállok főzni.Volt már googles recept sz*r, dobhattam ki.

2010. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi szeretjük a házi jó kis bevált recepteket.Szerintem navigálj át más oldalra,ez amúgy sem való férfiaknak.Igyál gyógyteát az majd megnyugtat.
2010. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ez a Sütés,Főzés alcím erről szól,ez a lényege,nem? legalábbis eddig így gondoltam.De ha neked nem tetszik szerintem ne lépj be ide csak azokra amelyek érdekelnek.Szerintem általában a sütés,főzés receptekről szól,mert anélkül elég nehéz.Én tapasztalt háziasszony vagyok és nagyon szívesen segítek de ha valamit nem ismerek megkérdezem és tudom azt,hogy olyanok válaszolnak akik tudják mit beszélnek nem úgy mint a google-ben ahol oltári marhaságokat írnak.
2010. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előttem hozzászóló írta,én nagyon szeretek főzi,unokáim vannak,olvastam jó tippeket,le is írtam őket-köszönöm mindenkinek.ZS
2010. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!