Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltam egy hulyeseget kamu...

Csináltam egy hulyeseget kamu profilon. Már töröltem a facet. De valami oldallal utánna lehet nézni hogy ki hol meg milyen készüléken csinálta? Nem szeretném hogy kiderul jön..

Figyelt kérdés

#telefon #profil #hol lakók
2019. aug. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet deríteni
2019. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet, de egy átlagos felhasználó nem tudja. Ha csak nem csináltál valami törvénysértést amiért felhelentettek nem lesz gond.
2019. aug. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek kiadja az oldal, ezeket akkor is tárolják ha te törlöd a fiókot. Ehhez persze bűncselekménynek kell történnie, de hátha nem vagy olyan buta, hogy elhidd azt, hogy a neten bármi következmények nélkül megtehető.
2019. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kuldtem valakinek egy olyan képet ahol cigizik egyik ismerőse. (aki nem engedte meg neki) és ki akarják deríteni hogy ki csinálta a kamu profilt. Rendőrség ilyenkor beleavatkozik? Es az ismerősöm valamilyen oldallal ki tudja deríteni?
2019. aug. 22. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet kideríteni, és a rendőrség sem fog vele semmit csinálni. Nem történt bűncselekmény, nincs miért nyomozni.

Ha meg akarják tudni hogy ki volt, akkor nem a neten kell nyomozgatni, hanem visszakövetni hogy ki csinálta a képet, kinek küldte tovább, és ők kinek küldték tovább. Majd szűkíteni a kört, hogy ki volt. Ehhez nem kell rendőrség, és a rendőrség nem foglakozik ilyesmivel.

2019. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!