Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sam Gal J6pluss funkcióit...

Kisplevi kérdése:

Sam Gal J6pluss funkcióit hogyan kell bekapcsolni ?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy galaxy j6+ okostelefont viszont eggyes funkciókra nem jövök rá

a hivatalos oldalán azt írja hogy van osztott képernyő funkció de amióta frissítettem android 9 re ez azóta nem működik


van rajta két kamera de az mégis mi a fenére jó mert nem lessz nagyobb a látótávolság


tudnátok segíteni?

előre is köszönöm



2019. aug. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekemj6-om van, frissítés óta az én telefonomból is eltűnt az osztott
2019. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tűnt el csak jobban el van dugva. Ha jól tudom az "előző alkalmazások" nézetben fent az app ikonjára kell hosszában rányomni (asszem) és ott megtaláljátok. Bocsi ha nem így kell. Nekem Huaweiem van, anyumnak van sima j6.
2019. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És a második kamera meg ha nem tévedek csak arra való hogy nézze hogy mi van közel mi távol. Ez azért jó hogy portréfotóknál a hátteret elhomályosítsa.
2019. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!