Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van megoldás? Mit tegyek?

Van megoldás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kénytelen vagyok egy olyan személlyel -is- együtt lakni,aki egy "egy első osztályú"energiavámpír.Nem kispályás.Felvilágosult ember vagyok,eddig nem igazán hittem ebben,de most már érzem.Olyan mintha rám lenne csatlakozva.Szívja le az erőmet,minden tekintetben.Egy 81 éves öregasszony,de nagyon is "friss".Imádkozik össze,vissza, öt perc múlva meg, hogy basz----on meg benneteket a ku---va Isten.Gonosz,állandóan figyel,ki mit beszél,mindenki sz--r,a szemében, a szomszédtól,a kutyáig.Nincs lehetőség az elköltözésre.Már az idgösszeroppanás szélén álok.Ja,és állandóan csapkod, dobál,káromkodik,aztán sír,tiszta hülye.Mit tegyek??
2019. aug. 25. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél több időt tölteni nélküle, pl parkban sétálva, vagy barátokkal. Ha van saját szobád, akkor megteheted, hogy csináltatsz rá egy zárat, belül zárható pántot, ilyesmit. hazaérsz-be a szobába-ajtó bezár. A hisztivel meg nem kell foglalkozni, egyszerűen zárd ki a tudatodból. Mint amikor én filmet nézek és kint nyírják a füvet. Ha nem figyelem a zajt, akkor egy idő után már nem is hallom.
2019. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a kérdést.

Van a háztartásodban egy ember, akire bátran kiereszthetsz minden felgyűlt feszültséget, akit nyugodtan elküldhetsz a büdös csipába ha épp olyanod van, akit kiröhöghetsz, akit leköphetsz.

Más örülne egy ilyen élő köpőcsészének, te meg panaszkodsz.

2019. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!