Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is tele van...

Szerintetek is tele van bunkókkal a Gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés
Én akárhány és akármilyen témában teszem fel a kérdésemet 10ből 8 bunkó választ kapok..
2019. aug. 25. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen eléggé gyakori,akik nem élik meg a nehézségeket, azok csak durván tudnak válaszolni.
2019. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt, és nem csak a gyk-n, bármerre körülnézel netszerte, 100 fő feletti fb-csoportokban, sokszor hasonló arányokat találsz. Ez az internet, az emberek kiélhetik magukat, nem lesz következménye annak, amit leírnak. A figyelemhiányos trollokról nem is beszélve.

Persze nagyban függ a dolog attól is, hogy mi a kérdés, és hogy éppen kik kattintanak rá. Kérdésre én is kaptam már egy rakás bunkó választ (ami egy félreértésen alapult, nem jól tettem fel), de 10-ből 10 rendeset is.

2019. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az emberek televannak rosszindulattal,keserűséggel.Tényleg külömb egy állat mint az emberek nagytöbbsége.
2019. aug. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!