Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orbán Viktor miért nem tesz...

Orbán Viktor miért nem tesz semmit a föld érdekében?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nekünk embereknek kellene meg tennie azt a lépést, hogy nem szemetelünk ennyit. De nem érne semmit mert még több millió ember szemetel. Ezt inkább a miniszterelnök tudná megoldani. Ha betiltana mindent ami műanyag meg ami szennyezi a környezetet. És helyette olyan dolgokat gyártanának ami lebomló és nem szennyezi a környezetet. Ha ő ezt tenné akkor sokkal jobb lenne és az embereknek is könnyebb lenne. Azért mert már nem tudnak olyat kapni és kénytelenek olyat venni. Vagy most én egy nagy butaságot mondtam 😂

2019. aug. 25. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
És ezt más országokra is értem amúgy.
2019. aug. 25. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanolyan haszonleső gerinctelen pondró, mint a többi ország vezetője: a saját boldogulása a legfontosabb, hogy milyen áron, azt ő leszarja.
2019. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod bölcsességről tanúskodik!

Anyagok lebomlási ideje:

Üveg 1 millió év

Eldobható pelenka 550 év

[link]

2019. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Finoman szóva se vagyok O1G fan, de ez akkor sem ilyen egyszerű. Nyílván azért gyártanak most is egy csomó környezetre kártékony dolgot, mert az előállítása lényegesen olcsóbb. Nem hiszem hogy rövidtávon megérné ebbe invesztálni, már csak azért sem mert a magyar átlagemberek (választópolgárok) teljesen belesz@rnak a témába, ezért politikai haszonszerzésre nem lehet érdemben felhasználni. Márpedi manapság Mo-n a politikusok nagy része csak ebben gondolkodik.
2019. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Egyfolytában kísérleteznek az elbomló műanyagokkal, és van is több fajtája már. De annak legalább ugyanolyan olcsón előállíthatónak és ugyanolyan felhasználhatóságúnak is kell lennie. És ez az ahol nem tartunk.


Egyébként minden országnak vannak a természetet védő intézkedései, kinek ez, kinek az, és mindegyik adott lépés.

2019. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat ! :)
2019. aug. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!