Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség akkusztikus és...

Mi a különbség akkusztikus és akkusztikus basszusgitárok között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ugye minden akkusztikus gitáron van egy lyuk amin bemennek a hangok. (Bocsánat ha nem érhthetően fogalmaztam de szerintem tudjátok mire gondolok.) Az akkusztikus basszusgitároknál azt vettem észre hogy van amelyiken nem középen van a lyuk hanem monduk jobb felül. Ezeknek csak a kinézete más vagy a hangzásuk is?

2019. aug. 26. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Akusztikus basszusgitár? Maradjunk abban, hogy próbálkoznak. Sokadiknak megteszi, el lehet vele ökörködni, sajátos a hangja, stúdióban használható. Az akusztikus basszusnak nagybőgő a neve, az meg is szólal.
2019. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy nem középen van a hanglyuk bármilyen gitárnál.
2019. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az alap gitár/basszer különbségek megvannak. Sima akusztikusbol is több speciális kivágásu gitár van.
2019. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!