Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ritka de szép Fiú és Lány...

Emese65 kérdése:

Ritka de szép Fiú és Lány neveket keresek, a baba nemét még nem tudjuk. A vezetéknév:Tóth Tudtok írni párat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Legyen Tóth Lakás.Ez elég különleges és ha felveszi a vezetékes telefont és bemutatkozik, akkor két legyet üt egy csapásra.
2019. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak el ne mondd a gyereknek hogy a gyk ről adták a nevét. Elkepeszto mik vannak. Ennyire nincs fantázia? Már bocs
2019. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sámuel,József, Imre, László, Róza, Piroska, Mária, Ilona, valamint a többi, évtizedekkel ezelőtti divatos nevek, amelyek manapság ritkán adnak az újszülötteknek.
2019. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

#2 ezt annyira nem értem, mi ezzel a baj? Jobb ha azt mondja hogy az MTA listáján találta?!

Ez meg hogy különleges nevet szeretne semmi baj nincs hisz a családnév eléggé gyakori, és persze persze nem a keresztnévtől lesz különleges egy gyerek de legalább nem ő lesz a 100. Tóth Bence, Tóth Klaudia vagy akármi.

Mi az Elena nevet adtuk, de pl. Elza, Kilián, Holden, Róza ezek pl nekem tetszenek de kinek mi az ízlése:)

A dzs-s neveket kerüld és a tárgyak, ételek után kapottakat is pl Ajándék, Cseresznye ilyenek

Egyébként jó támpont lenne ha egy kb elképzelést mondanál, ami akar kicsit is megfogott

Kellemes babavárást:)

2019. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen nehéz jó nevet választani,ugye ez egy életre szól. Olyat szeretnénk amit nem lehet csúfolni. Páromnak fiú névbe a Dusán név tetszik lányba még igazából nem tudjuk.
2019. aug. 28. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Lisa, Gergő
2019. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Tóth Tomi (Tamás ha fiú)
2019. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Anasztázia, Annabella, Angéla, Angelika, Aranka, Georgina, Evelin, Emma,

Florentin, Gusztáv, Gellért, Mihály, Edgár, Andor

2019. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jó_csaj_vagyok válasza:
100%
Kyra, Karim, Julian, Ramóna, Kim, Jana, Joanna, Jim, Lennie, Dalya, Tim, Jeremy, Teodor, Nikolas, Thod, Jonathan
2019. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jó_csaj_vagyok válasza:
100%
Keanu, Arian ha fiú
2019. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!