Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 162 cm magas vagyok es 47 kg....

162 cm magas vagyok es 47 kg. Szeretnek hizni de nem nagyon feltunoen. Miket kene ennem hogy hizzak?

Figyelt kérdés
Nagyon valogatos vagyok es husokbol inkabb csirket eszek. Zoldsegekbol zsinte mindemt kiveve a feherrepat de ha muszaj lenne azt is megeszem. Es meg mellette rendszeresen sportolok.

#sport #sportolás #Valogatas
2019. aug. 28. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kalóriadús kajákat, zsíros ételeket.
2019. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az a probléma, hogy a magasságodhoz képest pont ideális a súlyod. Ha továbbra is jól akarsz kinézni és nehezebb lenni, akkor izomból kellene felszedni a többletet, ahhoz erőteljesebb fizikai terhelés és több fehérje fogyasztása kell. Ha több , energia dúsabb kajával akarsz hízni, akkor a szervezeted hozzászokik a több kajához, és ha kevesebbet akarnál enni, éhes leszel.A fölösleges kalóriák közben zsír formáján folyamatosan rakodnak le. Te meg bekerülsz azok közé, akiknek az élete az állandó fogyókúrák általi kínszenvedések mellett zajlik.
2019. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Napi 2-3 tábla Milka, minden reggel pékségből péksüti (legalább 3-4 féle, de azt edd is meg egyszerre). Nekem bejött. Fel is ment 20 kg nagyon hamar 😂😂
2021. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!