Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magas hangom van?

Luney kérdése:

Milyen magas hangom van?

Figyelt kérdés

Szinész szeretnék lenni de azt mondták ehez tudnom kell milyen magas hangom van.


Ezt hogy deríthetem ki?


2019. aug. 23. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le egy zongora szintetizátor elé, ha nincs írd be googleba, hogy Virtual Piano. Üss le egy mély hangot ami magabiztosan megy, majd énekeld ki. Majd egyesével menj feljebb, üsd le a zongorán, majd énekeld ki. Az utolsó hang ami magabiztosan kijött, a legmagasabb hang amit jelenleg tudsz (lehet fejleszteni, így elképzelhető, hogy idővel még magasabbra fel tudsz menni). Ugyan ezt lefelé is csináld meg, megkeresve a legmélyebb hangot amit tudsz. A kettő közti tartomány a hangterjedelmed, ami alapján (és a nemed alapján) kategóriákba sorolnak.
2019. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz, hogy színész lehess, Neked nem kell tudnod, hogy milyen magas a hangod. Majd eldöntik azok, akik eldöntik azt, hogy a hangod és egyebek alapján lehetsz-e színész, vagy sem.
2019. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt mondták hogy könnyebben felvesznek filmbe vagy szinházba ha elmondom milyen magas a hangon.


Amúgy én is kiváncsi vagyok!

2019. aug. 23. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáértők előtt csak megszólalsz, és máris tudják a hangszínedet, nem kell nekik elmondani, hogy nő esetében szoprán, mezzoszoprán, vagy alt hangod van-e. Fiú esetében ez tenor, bariton vagy basszus.
2019. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te énekes színész akarsz lenni, akkor most felejtsd el. Ha van énekhangod, akkor azt tudod, hogy milyen, mert hallod. Hallod a füleiddel.

Nem kötelező az énektudás, csak előny lehet az elején.

2019. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!