Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szent ember (felszentelt...

Egy szent ember (felszentelt pap) tényleg csak a hivatásának él?

Figyelt kérdés

A mai világban már ők is szabadabban élnek, elengedik magukat, ilyen olyan tengerparti nyaralás, bulik stb. Szerintetek a papoknál is belefér egy görbe este? Vagy tudják hol a helyük?


Nem ismerem a papi réteget, de mégis annyira hihetetlen hogy 100%-osan a hivatás legyen a legfontosabb.


2019. aug. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberfüggő

Van aki igen, van aki nem.

Tanított egy pap, aki motorral járt, és nem tagadta meg a jó italokat sem. De ha eljött a böjti időszak, tényleg tartotta magát.

2019. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, azt csinálnak amit akarnak, csak a lelkiismeretüktől függ és az istenszeretetüktől hogy mit engednek meg maguknak. Engem pl már csókolt meg egy római katolikus pap. de utána nagyon megbánta, minden kapcsolatot megszüntetett velem, azóta se beszeltunk. Én a helyébe nem vettem volna ilyen komolyan. De neki zavarta a lelkiismeretét.
2019. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy milyen csók, egy sima arc vagy homlokpuszi még belefér ha jó viszonyban vagy egy pappal, de szájra csók az már necces.
2019. aug. 29. 15:06
 4/6 anonim válasza:

Hát igen elég necces, (szájra)

Úgyhogy nem csoda ami azután történt. De akkor miert tette.. nem ertem

2019. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idős a szájra csókolós pap? Te mennyi vagy? Az az igazság hogy ilyesmihez is két ember kell, úgyhogy nem értem miért szeppent meg utána. Tudta mit akar és hogy mi a következménye.
2019. aug. 29. 15:22
 6/6 anonim válasza:
Elég sok köztünk a korkülönbség, ő középkorú, nem mondhatnám idősnek
2019. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!