Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért hever a világ a Szent...

Miért hever a világ a Szent Johanna gimi előtt?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem azt mondom, hogy nem lehet szeretni stb csak nem értem mi annyira jó benne a történet tucat és minden második könyv erről szól. Nem érdekelne ha a emberek szeretik, de lehúzák a többi könyvet, de ha te mondasz véleményt erről a könyvről szinte meggyilkolnak.

2019. aug. 21. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ott a pont! Mélyen egyet értek!
2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igazából szerintem nem az a csoda, hogy egyszer felkapott volt, hanem, hogy még mindig az. :D Mármint, most nézzük pl. a Twilightot. Az is, egy ideig felkapott volt, aztán már utólag nagyon sokan negatívan írták le. Mármint most konkrétan a filmet mondom. Minden csoda 3 napig tart, szóval nem tudom, hogy még miért ekkora sláger. Meg ugye a Szent Johanna Gimi előtt nem is nagyon volt magyar által írt ilyen típusú könyv, amit annyira felkaptak volna. Ezt meg felkapták, és most ez A könyv. Aki rosszat mer mondani róla, annak fejét szedik. :D
2019. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen régen a Alkonyat nagy csoda volt mindig azt halottam hogy jaj Edward meg Jacob stb stb. De ez szinte mindenhol ott van és rendes ütnek h kritikát mondasz
2019. aug. 21. 23:16
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én konkrétan már évek óta szót nem hallottam az SzJG-ről, pedig olyan körökben is mozgok, ahol ez volt a biblia. Szerintem túlbecsülöd, kérdező. Már elég rég óta elcsendesedett az állapot.
2019. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom a én osztályomba még mindig istenek tekintik.
2019. aug. 22. 08:21
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyasmi mint a Harry Potter. Valaki szerint nem nagy szám, de aki olvasta az mindig pozitívan fog emlékezni rá, azonkívül mindig a legutóbbi generációnak lesz a kedvence nyilvánvalóan.
2019. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
#6 Szerintem a HP nagyságrendekkel magasabb színvonalat képvisel, mint a SzJG.
2019. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, én is így gondolom. De nem fontos. A lényeg az, hogy ezek többek között olyan könyvek amelyek ritka módon elérnek a fiatal korosztályhoz.
2019. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Laylah ***** válasza:
91%
Mert fiataloknak szól, fiatalokról, fiatalok nyelvén. Reni könnyen azonosulható karakter, minden tinilány életében van egy Cortez, akiért odáig meg vissza van, és úgy általában, könnyű nekik beleképzelniük magukat az SzJG által teremtett környezetbe, helyzetekbe. Úgy érezhetik, hogy bizonyos részek akár egyenesen róluk, nekik szólnak. Mint irodalmi mű nem egy nagy durranás, viszont jól el lett találva a téma-célközönség-nyelvezet hármasság, ami a sikerét hozta.
2019. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de lehet valami igazság a utolsóban.
2019. aug. 23. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!