Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell megtanulni műanyag...

Zsiráf40 kérdése:

Hogy kell megtanulni műanyag deszkázni?

Figyelt kérdés

Már néztem videókat csak az a gond hogy a deszkám állandóan jobbra megy a jobb lábam van fenn a deszkán és a ballal hajtom magam azonkivül extrém félős vagyok és nemmerem felrakni mindkát lábamat.Amugy ha valami kavicsra ér a kerék akkor borul a deszka ez normális? és nemfogom feladni mert kimegyek a parkba és 8 éveseket látok evvel menni akkor 17 évesen nekem mér ne menne.A deszkát a wishről rendeltem 6.500 + 1500 posta úgy gondolom hogy nem kell elre nagy befektetés és sortboltba meg nem akarok menni mer hülyeség ez deszkára kidobni rengeteg pénzt mert a vidióban is elmondják hogy mér a használattól is elkopik az egész https://www.youtube.com/watch?v=PptRmyQymf0

LÁNY VAGYOK


2019. aug. 29. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!