Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a WoW...

Abba szeretném hagyni a WoW ot, de ha nem játszom akkor iszonyatosan unatkozom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szívesen keresnék más játékot helyette (mivel nem azért hagyom abba mert "hűdemekkorakockavagyok"), de nem találok. Vidéken lakom, unalom van. Vannak barátaim, de kiemgyünk beszélgetünk 2-3 órát és haza megyünk. Ebből áll a nyár. Valami ötlet? 16 F
2010. júl. 14. 01:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szervezzetek kirándulást közösen a közeli tópartra,folyópartra,strandra.menjek be együtt a városba.biciklizzetek.
2010. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Próbáld ki, nagyon sokan dícsérik. Neked őjnak fog számítani, elsőre kicsit új és ijesztő lehet, de ideővel belejössz. Úgy hívják, hogy Élet.
2010. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valami otthoni elfoglaltságra gondoltam, hiszen mindennap folyamatosan nem lehetünk tóparton stbstb :D.
2010. júl. 14. 01:25
 4/15 anonim ***** válasza:
NEM NEM. Az élet nevű játékot magyarországon szigorúan tilos kipróbálni, ÉLETVESZÉLYES, borzalmas és nem utolsó sorban rettentően sz@r és unalmas. Én a sorozatdarálást ajánlom neked, tölts le sorozatokat és daráld be őket, van 1-2jó sci-fi aminek bele lehet mélyülni a világába.
2010. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Például?:D
2010. júl. 14. 01:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Amiket én nagyon szeretek scifiben az a Babylon 5, Battlestar Galactica (a 2004-es). De pl a Lost is tökéletes darálásra én tavaly nyáron azt nyomtam. A Star Trek kemény dió lenne neked mert ha most elkezdenéd és nem aludnál még akkor sem érnél nyár végéig a végére. Vagy Dr.House ha bejön neked az a kategória.
2010. júl. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogok lesni párat :). Esetleg ha valakinek van még tippje itthoni elfoglaltságra az pötyögje le :D. Köszi :)
2010. júl. 14. 01:39
 8/15 anonim válasza:

Sportolj valamit,ha unatkozol azzal duplán jól jársz..

Unalom elűzve és még a tested is iszonyat jó lesz :D

2010. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
pl: Sakk? xD
2010. júl. 14. 02:16
 10/15 anonim ***** válasza:

vagy póker. Az is "sport" már :D


Codozz, Aionozz, starcraftolj...mindegy mit játszol idővel visszamész wowozni, mert rájössz, hogy semmivel se értelmesebb, jobb egyik játék se.

Én már csak tudom. 5 éve wowozok. Igaz eléggé casual szinten mostmár.

De nem is akarom abbahagyni, és megfér mellette minden. Csak lejjebb kellett adni a szintet.

Most már nem a minél több bosst öljek pve-ben a cél, hanem hogy jól töltsem el a szabadidőm.


De ha ilyenekről akarsz leszokni akkor ne online játékot tolj, hanem single playeres. De uncsi lesz majd :D

2010. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!