Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a WoW...

Abba szeretném hagyni a WoW ot, de ha nem játszom akkor iszonyatosan unatkozom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szívesen keresnék más játékot helyette (mivel nem azért hagyom abba mert "hűdemekkorakockavagyok"), de nem találok. Vidéken lakom, unalom van. Vannak barátaim, de kiemgyünk beszélgetünk 2-3 órát és haza megyünk. Ebből áll a nyár. Valami ötlet? 16 F
2010. júl. 14. 01:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerezz nőt
2010. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vegyél motort! Jó idö van motorozol, ha rossz akkor bütykölöd. De a nő se rossz ötlet. Mellesleg nekem van nő is motor is. És néha wowozok is.:D
2010. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na. Megdobtok 1 millió ft al, azzal elcsábítok egy csajt, veszek egy mocit, és elmegyek wow ozni eredeti szerverre xDXD.
2010. júl. 14. 14:28
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én ugyanez, az aréna skill már nem megy feljebb, BG-n első vagyok, játszani sincs kedvem, de ha mással játszokpl. FIFA, azt is megunom,mert tele van cheaterrel.. igazából szívni lenne kedvem, de elfogyott a pénz, amit anyától kaptam. nassolni se tudok már. Barátnőm sosem volt, valszeg nem is lesz. Rohadtul unalmas az élet, és bármihez van kedvem 15-20 perc után elmegy a kedvem tőle...dolgozni meg pláne nem akarok, minden nap felkelni oszt menni befele... suli már off. A régi WoWos spanok is abbahagyták. Hiába itt a jó gép, egyszerűen nem köt le. Úgy általában semmihez nincs kedvem. Eyüttérzek F/ 25
2016. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!