Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbált már valaki ügyfélkapun...

Próbált már valaki ügyfélkapun keresztül időpontot foglalni valamilyen szolgáltatáshoz a kormányablakba?

Figyelt kérdés
Nekem nem ad fel egyetlen egy foglalható időpontot sem. Az egész táblázat szürke, ami a jelmagyarázat szerint a "nem foglalható" kategóriába esik. (December 1-ig lehet megnézni az időpontokat, végig szürke.)
2019. aug. 31. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam és sikerült is, igaz kb percre pontosan akkor is hívtak. Budapest.
2019. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj másik kormányablakot. Ha van szabad időpont, akkor azt foglalni is lehet, többször is mentem már időpontra.
2019. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát elég érdekes. Három színt használnak: fehér lenne a foglalható időpont, piros a foglalt, szürke a nem foglalható. Nekem az egész táblázat teljesen szürke.

Esetleg arról tudtok valamit, hogy ha több dolgot szeretnék intézni, működik-e egyszerre vagy sem? Mert időpontválasztásnál csak egy dolgot tudok jelölni.

2019. aug. 31. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült. Lehet, hogy azt az ügyet ott nem lehet intézni, vagy túlterhelt. Próbáld meg máshol.
2019. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan gyanúm, hogy a gépeden lévő reklámblokkoló vagy javascript vagy tűzfal nem enegedi az időpontok megjelenését.
2019. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
AdBlockot használok, de kikapcsoltam azt is az oldalon.
2019. aug. 31. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hány éve használom, többféle ügytípusnál is, sosem volt gondom.


Én is arra gondolok, hogy esetleg azt az ügyet nem lehet abban az okmányirodában végezni, vagy a több helyen olvasható létszámhiány miatt korlátozták az ügyintézési időt, és nem adnak lehetőséget online - vagy semmilyen - időpontfoglalásra.


Nem gondolom, hogy számítógép ügyek miatt van, én reklámblokkolóval használom az Opera böngészőt, és sosem jelentett gondot az időpontfoglalás. Ráadásul, ezt a böngészőt sem ajánlják használni.


Az egyértelműen eldönthető, hogy a géped miatt van, vagy nem. Ha megadod az intézendő ügy pontos megnevezését és a kormányablakot, okmányirodát, akkor megnézem. Így eldönthető, hogy a gépeddel van-e gond.

2019. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Magánútlevél kiadása, cseréje iránti kérelem (30 perc)", Szeged, Rókusi krt.

Köszönöm szépen:)

Addig megnézem, hogy máshol esetleg működik-e.

2019. aug. 31. 19:16
 9/10 A kérdező kommentje:

Tényleg a hellyel van a gond. Nme gondoltam volna, hogy bizonyos dolgokat csak bizonyos kormányablaknál lehet. Másik ablaknál van időpont.


Köszönöm a segítséget!


Ha még valaki tudna válaszolni arra, hogy egyszerre több dolgot intézhetek-e, azt megköszönném:)

2019. aug. 31. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerre – ugyanannál az ügyintézőnél -, nem. Ugyanis eltérő ügytípusokat más-más ügyintézők intéznek, általában más-más helyiségben; épületfüggő, de lehet, hogy másik emeleten, épületben.

De, akár összefüggő ügyeket sem lehet egyszerre intézni egy ügyintézőnél.

Az online időpontfoglalás sem ad lehetőséget több ügy esetén egy időpontfoglalásra.

És, mint írtad is, adott időtartama van egy-egy ügytípusnak.

Ha van rá mód, azt megteheted, hogy egymás utánra foglalsz időpontokat.

2019. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!