Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Aliexpress

Ilyenkor mi a teendő? Aliexpress

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem reg rendeltem az alirol.. a rendelesem mar uton van... viszont most vettem eszre hogy az iranyitoszamot elirtam... volt mar valakinek igy? Hogyan fogom igy megkapni a termekeket ha egyaltalan megkapom? :(



2019. szept. 1. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljesen reménytelen a helyzet. Ha megadtál e-mail címet vagy telefonszámot a rendelés során, azt sokszor rányomtatják a csomag címkéjére, a posta fel tudja veled venni a kapcsolatot. Bár az irányítószám az alapvető szortírozási pont, ha abban ellentmondás van a címhez képest, még van rá esély hogy kézzel feldolgozva meg tudják fejteni hogy melyik lehet a jó adat.


A legrosszabb eset egy olyan elírás, amivel véletlenül sikerül létező címre rendelni a csomagodat. Ha nem veszik át, akkor megy vissza a feladónak. Ha átveszik (kicsi az esélye), vagy olyan kicsi hogy befér a postaládába és nem nyomkövetett, nem kerülhet vámeljárás alá sem, akkor simán kézbesíthetik másnak.

2019. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!