Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor van valami teendő,...

Ilyenkor van valami teendő, fizetés után? (Aliexpress)

Figyelt kérdés

Aliexpressen rendeltem 2 dolgot, meg is adtam a kártyaszámot, stb. Küldött egy email-t hogy felvették a rendelést. Mikor megnyitom az aliexpressen a "my orders"-t, akkor ott látom a megrendelt dolgokat, de ki van a status mellé írva, hogy "Awaiting Shipment: ...days...h...m" ilyenkor nekem kell valamit csinálnom, vagy az eladóra kell várni? (mert ki van írva, hogy "várakozási idő meghosszabbítása", és ebből gondoltam hogy kell csinálnom valamit, visszaigazolást, stb)


Akinek van tapasztalata, rendelt már innen, írja meg mi van ilyenkor.

Köszi



#Aliexpress #awaiting shipment
2019. febr. 16. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A feldolgozási szakaszban van, ami az eladó részéről történik. A várakozási idő meghosszabbításával te adhatsz időt az eladónak (például üzen, hogy még kell neki pár nap), mielőtt az oldal számlálója szerint lejárna a feldolgozási idő és a rendelés törlődik, a pénzed visszautalásra kerül.
2019. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már világos.
2019. febr. 17. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!