Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lúdtalp betéttől tönkre...

Girl04.10.01. kérdése:

A lúdtalp betéttől tönkre mehet a cipő?

Figyelt kérdés

Amikor a (z új) sportcipőmbe beleraktam a lúdtalp betétet igencsak érezhetően jobban szorította a lábam, emiatt félek, hogy túl vastag a betét és a lábbeli ragasztása idővel elenged. Márkától függetlenül, eddig minden sportcipőm 3 hónap után valahol elkezdett leamortizálódni; az egyik az orrán a ragasztásnál engedett el, a masik belül a sarkánál lyukadt ki illetve egészen a "faláig" bomlott. Ez lehetséges, hogy a lúdtalp betéttől volt? Lehet, hogy túlságosan vastag a betét és a lábam együttvéve? Ez tönkre tudja tenni a cipőt?

Bizonytalan vagyok, hogy belerakjam -e az új surranómba a betétet. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2019. szept. 2. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen is-meg nem is. A cipő a használattól megy tönkre, nem kimondottan a betéttől. De ha nagyon szűk lesz a betét miatt, akkor nyilván jobban feszíti a lábad az illesztéseket. Én azt csináltam, hogy olyan cipőt vettem, aminek magasabb a felsőrésze, így betéttel is kényelmes. Amúgy meg rohadtul egészségtelen, ha a betét alulról nyomná a boltozatot, de a cipő fölülről szorít és nem engedi. Szóval tágasabb cipőt kell venni és hordani.
2019. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az a baj már megvettük a cipőt, és nem lehet kicseréltetni:(
2019. szept. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!