Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik nézték a mentalistát:...

Akik nézték a mentalistát: Végül ki volt Red John? =D

Figyelt kérdés
Akik mondjuk végignézték az egész sorozatot, azok biztos tudják, én csak hébe-hóba néztem meg egy-egy részt. És a tegnapitól sem lettem okosabb ezügyben. =D
2010. júl. 14. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem tudható meg
2010. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mutatták meg csak hangja volt
2010. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig senki nem nézte végig a sorozatot, mivel még nincs vége, még csak a 2.évadnál vannak.
2010. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetett látni az arcát, mert egy ronda maszk volt rajta. Valószínűleg még jópár résznek és évadnak el kell telnie,míg kiderül,ki is ő.

Egyébként volt már egy sorozat,a Profiler,pszichozsaru,ahol volt egy teljesen ugyanilyen, démoni gyilkos, Ezermester Jack,akinek szintén nem láttuk az arcát nagyon sokáig.Na vele megcsinálták azt a perverz poént,hogy belerakták mellékszereplőként az egyik részbe,csak éppen senki nem tudhatta róla,hogy ő lenne az,olyan ügyefogyott alakot játszott.

2010. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!