Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk mit néztek meg egy lányban?

Fiúk mit néztek meg egy lányban?

Figyelt kérdés
Ha 18 évesek vagytok egy 14 éves lányra gyerekként teintetek? S mivan ha már elég érett s helyes lány? Járnátok 18 évesen 4 évvel fiatalabb lánnyal?
2011. júl. 26. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de van pár 15-16-17 éves fiú barátom és elég nyíltak ők is én is, és beszélgettem már mindegyikükkel ilyen témákról. nekem azt mondták, hogy a legtöbb fiú azt akarja.. és a legtöbbnek van 1 olyan korszaka ami több évig is eltarthat, hogy csak azt akarják az érzelmek nem nagyon számítanak, csak nézzen ki jól és legyen értelmes, én is 14 vagyok és nekem az egyik barátom megmondta, hogy fiatal vagyok még, koromhoz túl érett gondolkodásban, de nem hajtana rám és nem érzek barátságnál többet, de úgy érzem részéről nem is lenne több ebben a felállásban. max. olyan felállások, hogy 20-16 stb.. de persze vannak kivételek.. és a kivételek erősítik a szabályt. (:
2011. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!