Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről az új...

Ti mit gondoltok erről az új Harry Potter felhajtásról?

Figyelt kérdés
Igazából röviden annyi hogy egy katolikus iskola betiltatta a Harry Potter könyveket, és az iskola területén tilos olvasni. A tiszteletes szerint a könyvben valódi átkok és varázsigék vannak, amiknek hangos felolvasása megidézhet gonosz lelkeket. A vatikánnal is konzultált a könyvekről és egyöntetűen erre a döntésre jutottak. Szerintetek? Egyébként szerintem nagy hülyeség.

2019. szept. 4. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mindig mélyebbre tudnak süllyedni a valláskárosultak.
2019. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így igaz!
2019. szept. 4. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A világegyetem, és az emberi hülyeség végtelen. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

Albert Einstein

2019. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Néha a hit a józan ész halála."

Trónok harca


B..romság ez az egész. Hiába mondják magukat felvilágosultaknak, mégis egy maréknyi sz..rkupac értelmi szintjén állnak. Azért arra kíváncsi lennék, hogy az Alkonyatról akkor milyen véleménnyel lett volna ez a tiszteletes, vagy a Gyűrűk Uráról. Lehet, hogy még idáig nem jutott el.

Az ilyen embereket hét lakat alatti börtönbe záratnám életük végéig, hogy na, ott hirdessék az igéiket.

2019. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy akik még azt sem képesek belátni, mekkora reklám ez a könyv- és filmsorozatnak, azok ne szabják meg senkinek, hogy mit tegyen. Meg amikor égetik is...

Komolyan, látom Rowlingot, ahogy az égő könyvek megvásárlásából befolyt pénzzel itatgatja a könnyeit.

2019. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!