Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyha a külsőm...

Mit tegyek hogyha a külsőm miatt nevetnek rajtam?

Figyelt kérdés
Nincs szép arcom, nagy orrom van, nincs jó alakom, van rajtam pluszsúly de ez ellen diètázok már, nem sminkelem magam, egy 'betegsèg' miatt nagyon(!!!) kevés hajam van. Magyarán semmi szép nincs bennem..

2019. szept. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Arra gondolj, h a szepseg mulando. Akik kinevetnek ők sem lesznek mindig szepek. De ha a lelked szep, az örökre szep marad.
2019. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le, a belső értékeid sokkal fontosabbak és aki ezt nem tudja elfogadni azzal ne foglalkozz.
2019. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Egyesnek igaza van, de van az a része is, hogy "ép testben ép lélek". Ha nem tetszel magadnak, akkor vannak lehetőségeid, amivel élhetsz, az pedig csak rajtad áll, hogy ki is használod-e vagy sem. Írod, hogy pl nem sminkelsz. Ok, nem szereted, de egy kis szempillaspirál, szemcerka, esetleg leheletnyi pirosító, és máris másképp nézel ki, pedig ezek kb napi 5 perces sminkelések, és ennél nem is kell több. Én pl csak spirált meg ceruzát használok, de nélküle konkrétan betegnek nézek ki. A másik a hajad. Nem szeretnék cserélni veled, de ha így járnék, mint te, tuti beszereznék minimum 3-4 fullos parókát. Olyan szuperek vannak, hogy kb meg sem mondja senki, hogy nem a te hajad, ráadásul mindig "jól fésült" hatásúak. Tuti lenne több színben is, barna, fekete, szőke... Nekem mondjuk sok hajam van, kényelmetlen lenne rá a paróka, pedig szemezgettem már párral. Szóval szerintem ha úgy érzed, nevetnek rajtad, akkor tegyél ellene. Ezzel pedig az önbizalmad is visszajönne.
2019. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A #3-as nagyjából jól összefoglalta. Nekem is kapásból a paróka ugrott be, mint praktikus megoldás, illetve az, hogy mégis sminkelned kellene. Az pedig, hogy nevetnek rajtad, átmeneti helyzet (gondolom, tanévkezdés, új osztálytársak, stb.), egy idő után hozzászoknak és nem fognak cikizni. :)
2019. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!