Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foglalkozási megbetegedés...

Georgina201995 kérdése:

Foglalkozási megbetegedés esetén mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2017 év végén kezdtem el dolgozni egy gyárban. Rá fèl évre sinbe került a kezem mert meg lett erőltetve, majd műtétre került sor 2018-ban. Sajnos nagyon nehezen jött helyre a kezem mert kaptam műtét közbe még egy nagyobb gyulladást is amit nem kezeltek ki időben. 1 év után le telt a táppènzem és be kellett mennem az üzemorvoshoz, aki tovább adott Egerbe a munkávèdelmis osztályra. Ki jöttek a munkahelyre és ki vizsgálták, hogy ott alakult - e ki a betegségem és fel vették a jegyzőkönyvet. Azóta állásidőn vagyok mert nem tudnak olyan munkát adni, amit el bírok végezni. Kaptam 5 hónapra rá egy levelet ma Egerből és Pestről,hogy elfogadták a kérelmet és "foglalkozási megbetegedés" - ként bírálták el. Mire számíthatok? Jövőhéten kell fel vennem a kapcsolatot a céggel. Érdemes ügyvédet fogadom? Ilyenkor milyen összeg illetne meg?
2019. szept. 6. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!