Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemi megbetegedés? Mi lehet...

Nemi megbetegedés? Mi lehet ez? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kb 1 éve hogy nem rendszeres a menstruációm. Állandó fehérfolyás,(néha bűzős)túrós váladék (ami általában feheressárga) . Voltam nőgyógyásznál de ő csak annyit állapított meg, hogy policisztikus petefészkem van . Ma vettem eszre hogy mintha véres lenne a váladék , de nem menstruálok .nem tudom mi lehet az oka . Szerintetek menyjek el ujbol a dokihoz? Ti nem tudjátok esetleg hogy mi lehet a gond ? Nagyon rossz a kozérzetem emiatt .kérlek aki tud az segítsen ! ( 17 éves lány vagyok és még nem volt nemi kapcsolatom )

2017. aug. 22. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten próbáltál már rá keresni? Szerintem nézesd meg magad egy másik nőgyógyásszal is, hátha ő mást mond.
2017. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem árt ilyenkor több nőgyógyásszal megnézetni magad. Mindenképp menjél el egy másikhoz is konzultálni erről.
2017. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaazokat 😘
2017. aug. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!