Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha messziről mennék munkásszál...

Ha messziről mennék munkásszállós gyárba dolgozni, akkor azelőtt interjú van és csak úgy döntik el, hogy felvettek e vagy sem?

Figyelt kérdés
Vagy hogy működik ez ? Ez tényleg igaz , hogy lehet hogy az ember feleslegesen utazik oda messziről , és a szemébe vághatják mikor már ott van , hogy bocs de nem alkalmazunk ? Annak ellenére hogy tegyük fel mindennek megfeleltem
2019. szept. 7. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van felvételi. Ha megfelelsz, felvesznek, ha nem, nem.
2019. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen ez megtörténhet sajnos. Elég ha a HR-esnek nem vagy szimpi és màr fel se vesz.
2019. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Uramisten , gyerekek, hát minek nézik az embereket , állatnak ?

Betanitott munkát operátorit szinte mindenki tud végezni . csak igy mennék a közeljövőben valahová messzebbre , pest környékére , a lényeg hogy szállós legyen a munka.

De úr isten, ez brutál gáz, de legalább akkor az interjú végén közlik hogy mi van ? Mert lehet hogy aznap aludni kéne valahol legrosszabb esetben ha nem vesznek fel, de gondolom az napra akkor nekem mell keresnem valami hotelt.

Ez nagyon gáz. Úgy gondolom alaposan végig kell gondoljam , hogy menjek e vagy sem.

Ja és hozzáteszem lány vagyok ,nem olyan jó buli egyedül belevágni ilyenbe amúgy sem. Csak már amikor az ember nem talál mást , akkor jön ez.

2019. szept. 7. 14:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!
2019. szept. 7. 14:09
 5/9 anonim válasza:
100%
Ami gyàrakban én voltam ott nem közöltek semmit az interjú végén, csak annyit mondott majd értesitenek. Aztàn nem vettek fel egyikbe sem. Szerintem észrevette a hr-es hogy visszahúzodó vagyok, vagy nem voltam neki szimpi nem tudom. Pedig amúgy egészséges vagyok.
2019. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Uramisten. Ez nagyon gáz.
2019. szept. 7. 15:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Kitolás az emberrel szembe de tényleg, hogy szimpatikusság alapján dönnt a hr-es. Mindenkinek adni kéne egy esélyt ha kell az ember ,mert ilyen helyekre azért egyről többet vesznek fel jóval. Ha nem tudsz teljesíteni akkor kellene azt mondani hogy good by. De meg kéne adni az esélyt a munkára.
2019. szept. 7. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig benne van a pakliban, hogy nem vesznek fel. Ha van pld. 10 jelentkező (ennél többen szoktak lenni) és mondjuk 5 embert akarnak felvenni, a másik ötöt el kell, hogy utasítsák, mást nem tehetnek.
2019. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én mondjuk egyáltalán nem értem a gondolkodásaitokat, én harmadjára jelentkeztem Budapesten operátornak és egyből felvettek mindenhova
2019. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!