Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem értem :S

Miért csinálja ezt? Nem értem :S

Figyelt kérdés

Nah sziasztok lehet,h kicsit hosszú lesz,de nem tudom rövidebben megfogalmazni.

Szüleim gazdagok és van naon sok haverom, többek közt 1 szegény barátnőm (nem teszek különbséget SENKI közt,de most így kell megfogalmaznom).

Az a csaj mostanában állandóan bizonygatja h nekik sok pénzük van,mikor úgyis tudjuk h nem igaz,de nem szólunk neki,mert nem akarjuk megbántani,bár hiába mondja h van-e pénzük v sincs, nem amiatt szeretjük...

Mindig ő akar lenni a központban,ha esetleg pl egy 5-fős társaságban más próbál valamit mesélni,esetleg vicces akar lenni,akkor ő egyből fogja magát,szó nélkül felugrik és elmegy.

Ha pl csajokkal kicsit kimegyünk kosarazni,v táncolni akkor ugye beszélgetünk, és sokszor beszélünk a ruhákról stb.

Mindenki mondja h milyen ruhát vett,vagy milyen tetszik neki,ő már megint különcködik és kiszúrt 1 napot,és mindig azt mondja... jah azok a ruhák biztos szarok én vasárnap megyek shoppingolni... tök jó cuccokat fogunk venni stb.

Aztán még olyat is csinál h megy az utcán és sikogat,vihog,de nem tudom miért csinálja lehet h feltűnősködni akar nem tudom.

De elég idegesítő már és ha szólnánk neki,most tuti h örökharag lenni köztünk.

Meg mikor átjön hozzám,akkor olyan mintha mérges lenne rám.

Hiába vagyok vele kedves.

Anyáék alutaztak és megengedték h csinjünk medence party-t ,uncsitesómma meg is ragadtuk az alkalmat és szerveztünk egyet :)

Ő erre is féltékeny vt h miért nem ő szervezheti egyedül,mikor hagytunk neki beleszólást,holott nem lett volna kötelező.

Mikor pedig már a partyn vtunk minden haverom tök kedves vt, ő meg ott ült duzzogva,mikor 1 árva rossz szót sem szóltam hozzá.

Ha pl látjuk gyalog,megkérdezzük h hova megy,mert akkor szívesen elvisszük,akkor vonogatja a vállát,és duzzogva,bunkón ül be a kocsiba.

Ő is szeret táncolni,énekelni és én is.

Ha elkezd énekelni v táncolni tök örülünk legalább feldobja vmi a társaságot tapsolunk meg teszünk be neki zenét,mikor nem ő hnem valaki más akkor meg úgy néz rá,mintha megakarná azt az illetőt ölni,aki táncol...

Ha pl lemegyünk táncolni akk csak azok a mozdulatok jók, amit ő csinál,ha mi táncolunk azt mondja h ez k.urvás ...

Ő mindig különcködik,rá mindig jobban oda kell figyelni,de csak az utóbbi időkben.

Miért csinálja ezt szerintetek,mit mondjunk neki h ne legyen ilyen?

Köszi,hogy elolvastátok :)

és olyan választ h "tudod ki a rák olvassa el",ilyeneket nem szeretnék :)

15/L

előre is köszi.


2010. júl. 14. 15:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A legidegesítőbb pedig h társaságban cikiz mindenkit.

Meg ha átmeünk egymáshoz megnézni az új cuccokat leszólja mindenkiét, csak az övé jó

2010. júl. 14. 15:27
 2/19 haggyámán ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar titeket, miért vagytok vele? Így a leírásból nem veszítenétek sokat, ha nem járkálnátok vele.

Egyértelmű, hogy irigykedik rátok. Amíg nem lesz képes elfogadni, hogy nekik nem megy olyan jól, addig nem is lesz közétek való. Mert gondolom a többi barátnőd is gazdag.

Ez természetes, mivel ő nem gazdag, máshogy akar kitűnni a többiek közül.

2010. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Úgyvan.Féltékeny, és irigy.De szerintem nem akar ilyen lenni, csak hát neki biztos rossz lehet, hogy ő nem olyan gazdag ,mint ti:S Így amiket általában tesz, beakar vágódni nálatok. Szerintem csak megértetni kéne vele valahogy, hogy ne csinálja ezeket, mert ő attól nem kevesebb senkinél, hogy ő nem gazdag.
2010. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mert szeretjük.

Csak manapság ilyen,de nemtudom miért :S

Régebben olyan más volt,most pár hete ezeket csinálja :S

Amúgy a többi barátnőm se hű de gazdag,de ez nem is számít.

lehet,h így akar kitűnni,de nem tudom miért,közülünk még soha sem bántotta senki amiért nem gazdag.

Nekünk mindegy h az-e vagy sem,csak legyen jófej meg megbízható stb...

de mostanában nem az :(

2010. júl. 14. 15:38
 5/19 A kérdező kommentje:
jah és köszi a gyors válaszokat
2010. júl. 14. 15:38
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel akarja kompenzálni, hogy szegény.

Tipikus eset. Amíg nektek természetes a shoppingolás az neki luxus, ezért inkább megszól érte.

Én is világ életemben csóró voltam, nem is csodáltam soha a másét, hogy húúú neki mije van!!! Azért bunkó sosem voltam semmivel.

Neki még ez a fontos az anyagi dolgok. Idővel elmúlik.

2010. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

értem :S.

De már volt rá példa,h amikor mentünk vásárolni neki is vettünk ruhát,de akkoris furcsán viselkedett :(

Kár h ezzel kell foglalkoznia

2010. júl. 14. 15:52
 8/19 A kérdező kommentje:
Írjatok még, hogy mi a leírtak alapján csinálunk-e rosszat
2010. júl. 14. 16:10
 9/19 haggyámán ***** válasza:

A leírtak alapján azzal csináltatok rosszat, hogy ruhát vettetek neki. Ez még egy nemszegény embernek is rosszul esne, hogy más vesz számára ruhát.

Próbáljátok mellőzni a shoppingolás, új ruha, új kütyük nézegetését egymásnál. Ha nincs alkalma belétek kötni, akkor nem is fog. Keressetek valamit, amiben ő a legjobb. Persze, ez rosszul is elsülhet, mert akkor sztárolná magát és nektek le kellene ezt nyelni.

2010. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

aham értem.

De mi csak jót akartunk,hogy veszünk ruhát neki is.

de értem,h az ilyet akkor mellőzük

2010. júl. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!