Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt olyan sok...

Miért van itt olyan sok kötozködő ember?

Figyelt kérdés
Ebben lelik örömüket,vagy mi? Minden kérdésnél szinte látok valakit, aki így jön a semmiből és beszólogat.

2019. szept. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy miért vannak ennyien, azt sajna én sem tudom, de engem is bosszant, amikor valaki segítséget vár - nyilván azért kérdez, mert valamit nem tud -, és erre pikírt megjegyzések, és gunyoros válaszok érkeznek.

Ha nem tud valaki segíteni, legalább görgessen tovább.

Én ahhoz válaszolok, amihez értek, és ha valamiben nem vagyok teljesen biztos, vagy nem teljesen kompetens, akkor oda is írom, hogy laikusként ezt gondolom.

2019. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert olyan "szegények" értelemben, h csak ebben lelik örömüket. Sajnalom őket, de komolyan!
2019. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak itt tudják kiélni magukat, azt elnyomást.

Otthon, munkahelyen kuss a neved a saját érdekedben, itt meg max egy nicknév vagy.

2019. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírják elviselni, hogy nincs igazuk, baromságot írnak, és ahelyett hogy elismernék hogy hülyék, mindenki mást hülyéznek le...

Ezek ostoba rovarok mind, nem is sorolnám a gerincesek közé őket

2019. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezeket innen mind ki kellene tiltani... Éljék ki máshol az ilyen szükségleteiket.
2019. szept. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!