Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet postára küldeni levelet?

Győrbe tanulok és koleszos vagyok. A portálra nem lehet levelet küldeni. Ha valamit rendelek, vagy ha valaki levelet szeretne küldeni nekem, akkor azt küldheti a közeli postára ahol át tudom venni? Vagy vannak helyek ahova lehet rendelni és ott átvenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: posta, levél, rendelés, csomag

szept. 11. 23:24  Privát üzenet  

A válasz

lehet. postán maradó levélként.

a posta címe kell, meg ráírni, hogy postán marad

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 11. 23:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudok postaautomatába csomagot küldeni? Úgy, hogy a postára nem megyek el. Tehát én az interneten szeretném megtalálni azt az oldalt, ahonnan be tudom írni az adatokat,...
Lehet egy levelet egyenesen egy postára küldeni és ott átvenni?
Vatera futárral szeretnék küldeni, de nem választhatom, hogy házhoz jön érte a futár. Ez nem is gond elviszem a postára, de ott mondani kell, hogy vatera futárral adom fel? Vagy...
Lehetséges-e külföldi csomagot postán átvenni mikor megérkezik, anélkül hogy értesítőt kapjak? Elektronikus értesítés, vagy telefonos megfelel, a többi féle nem. és muszáj-e...
Egy ismerősöm küldeni akar nekem egy dolgot. Van olyan postai megoldás hogy a csomag ne jöjjön oda hozzám hanem nekem kelljen érte bemenni a postára és ott átvenni?
Vatera futárról: Először is, csak ott eladott árut lehet vele küldeni? Ha megrendelem online már érvényes is, vagy csak ha elviszem postára kinyomtatva? A vatera nem számol fel...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!