Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekom - A fizetőképesség...

Telekom - A fizetőképesség vizsgálat alapján szerződéskötésre, illetve a szolgáltatás igénybevételére nincs lehetősége. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vásárolni, új előfizetéssel részletre, az oldalon ezt dobja föl: "A fizetőképesség vizsgálat alapján szerződéskötésre, illetve a szolgáltatás igénybevételére nincs lehetősége." Miért? Nincs a nevemen más előfizetés, nagykorú vagyok, dolgozom (bár erre nem kérdezett rá az oldal, így az anyagi helyzetem sem lekérdezhető legalábbis ennyiből) Akinek volt már ilyen gondja az hogy oldotta meg?

2019. szept. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol biztosan meg kell adnod azt, hogy dolgozol és hogy van kereseted.
2019. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oldal nem kéri. A személyes adataim (szül.hely és idő, lakcím és szem.ig.szám) megadása után ezt hozza fel, és nem enged tovább az első lépésnél.
2019. szept. 14. 09:14
 3/4 anonim válasza:

Semmit nem tudsz tenni... Én csak simet akartam vásárolni hűség nélkül.

Nekem jelenleg 2 otthoni szolgáltatásom van, nincs számlatartozásom sem.

A másik két szolgáltatónál sincs tartozásom.

Írtam panaszt is az ügyben... A válasz pedig, hogy a rendszer így hozza. 6-7 hónap múlva lehet próbálkozni.

T-Pontban is jártam , ott sem jártam sikerrel :( csak annyit mondtak nem tudják mi a gond...

Én megvárom még lejár a hűségem a T-nél és egy életre befejezem velük.

2020. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pontosan minimum 6 hónapig előfizetönek kell lenned,nem lehet elmaradásod a számlával,s akkor tudsz ilyen részletfizetéses vásárlásokat kérni.

több készüléket is vásároltam így a telekomtól,persze hűségidő vállalással még kedvezőbbek a törlesztési összegek.

2023. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!