Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legszebb barátos idézet?

Legszebb barátos idézet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
barátnős*
2010. júl. 14. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



Google a barátod :)

2010. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Barát az, akire figyelsz, mert fontos számodra a sorsa. És figyel rád, mert fontos számára a te sorsod. Barát az, aki megért - s akit mélységesen megértesz. Nem tudtok egymásnak hazudni. Túl közel van. Mintha magaddal beszélnél."


"Az igaz barát az,ki még ha el is vonulsz a többiek elől úgy téve, mintha egyedül akarnál lenni,akkor is megtalál és megvigasztal - vagy akár csak odamegy hozzád, megölel és még ha nem szól semmit is megkönnyebülsz, mert Ő ott van veled."


Nekem ez a kettő a kedvencem:)

15/L

2010. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzita ***** válasza:
"Talán nincs is olyan, hogy jó barát meg rossz barát - talán csak barátok vannak, olyanok, akik az ember mellett állnak, ha megsérül, és akik segítenek, hogy ne legyen olyan magányos. Talán értük mindig érdemes aggódni, reménykedni, őértük érdemes élni. Talán még meghalni is, ha úgy kell lennie. Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben." SK
2010. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21:20 igen de nem találtam semmi értékelhetőt azért tettem fel a kérdést.bocsika:)

__


köszönöm:)szépek nagyon

2010. júl. 15. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!