Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapok árvaellátást?...

Miért nem kapok árvaellátást? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg negyedik évemben tanulok egyetemen. Az új papírt, miszerint aktív jogviszonyban tanulok, nappalin, állami félévesként elküldtem. Folyósítás még sem érkezett. Gondolom a rendszer lassú, ugyanis hivatalosan már képzési időn kívül kezdtem tanulni, de ennek elvileg nem kellene problémának lennie. Hívtam az államkincstárt, a többi számon is, amit elérhetőségnek adtak meg nyitvatartási időben, nem válaszóltak egyikre sem. Ma már emailt is írtam. Most nem tudom, hogy várjak-e türelmesen, vagy jövőhéten inkább menjek be és kérdezzek rá személyesen. Csak az a baj, hogy a magyar rendszer minden szempontból lassú, és kinézem belőlük, hogy majd 2 hónappal később kapok egy levelet, hogy "nem jó a kitöltött adat" vagy "bocsi, elfelejtettünk utalni vagy szólni". Ezért is gondolom, hogy jobb lenne minél előbb letudni és biztosra tudni, ha valami gáz van.

2019. szept. 14. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!