Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishen lévő termékek "korlátoz...

Wishen lévő termékek "korlátozott mennyiségben". Sikerült már így rendelnie valakinek, vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
Néha van, hogy wishen látni olyan termékeket, amik elképesztő alacsony áron vannak, de azt írják róla, hogy csak korlátozott mennyiségben kapható. Sikerült mégis rendelnie így valakinek valamit? Én egyszer próbáltam, de azt írták, már nem kapható a termék és visszaadták az árát.

#vásárlás #online #akció #wish #korlátozott mennyiség
2019. szept. 14. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, de nekem is visszaadják az árát.
2019. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pelo1919 ***** válasza:
59%

gondolom úgy adták vissza a pénzt hogy lejárt a szállítási határidő ?

van ott minden szarásik mese az egész, csak basszák küldeni ... volt hogy sikerült nekem is....

2019. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, vagy rögtön kiírja, hogy már nincs, vagy órákkal később küldenek üzenetet, hogy más volt az első vásárló.
2019. szept. 14. 22:11
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Már értem a működését.

Második, nem sűrűn fordult velem elő, hogy valamit nem küldtek el / nem érkezett meg. Az viszont szokott, hogy nem jött meg időben és ezért visszakérhettem az árát. Így lett kb 600 Ft-ért egy 6-7-8 ezer Ft értékű vázra köthető telefonos biciklis táskám. Itthon a gagyibb verziója kerül 6-7 ezerbe, de láttam 10-ért is.

2019. okt. 12. 21:47
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu. Én 3 napja próbálkozom, napi minimum 10 ilyet rendelek. Ma reggel jött, hogy postáztak egy felsőt. Bár a többi mind visszajött, azért mégiscsak van esély. Gondolom vannak, akik tudatosan rá vannak állva, hogy azonnal nyomkodják. :)
2019. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ha nem te vagy az első, és nem kapod meg, akkor végül visszaadják az összeget?
2019. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Visszaadják, igen.
2020. jan. 5. 15:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én így egy tabletet kaptam 220 ft-ért :) és 5 nap alatt megérkezett.
2020. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nekem nem adták vissza az árát. 11 cuccot próbáltam így megvenni, 1-et meg is kaptam végül, de a maradék 10 cucc árát nem utalták vissza, most már 40 napja. Levelezek velük, de még így sem akarják utalni. Járt így más is?
2020. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: visszakaptad végül az árát? Én amit múltkor próbáltam azt visszautalták. Próbálkozok tovább egyelőre nem sok sikerrel.


Viszont kiváncsi lennék arra mi ebben nekik az üzlet. Gondolom az h csomóan nem igénylik vissza a pénzt és így ezen nyernek. Vagy nem tudom. Vagy csak az értéktelen kacatokon igy adnak túl.

2020. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!