Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishen lévő termékek "korlátoz...

Wishen lévő termékek "korlátozott mennyiségben". Sikerült már így rendelnie valakinek, vagy kamu az egész?

Figyelt kérdés
Néha van, hogy wishen látni olyan termékeket, amik elképesztő alacsony áron vannak, de azt írják róla, hogy csak korlátozott mennyiségben kapható. Sikerült mégis rendelnie így valakinek valamit? Én egyszer próbáltam, de azt írták, már nem kapható a termék és visszaadták az árát.

#vásárlás #online #akció #wish #korlátozott mennyiség
2019. szept. 14. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Egy ismerősöm ismerőse egy csomó dolgot megcsípett így.

Jó lenne tudni, hogy mi a titka, mert nekem még egyszer sem sikerült.

2020. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Napi egyet lehet így rendelni. De hogy mikor jelenik meg ilyen, az kérdés.

Több néven is használom rendszeresen a wisht. Az egyiken, amelyikről ritkábban rendelek, többször jelent meg. Talán ilyen rendelésre csábító trükk.

2020. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 noemi2323 válasza:
80%
Minden órában van frissítés amikor az előző órai kedvezményes cucc eltűnik és jönnek helyette újak és ha el kapod mikor frissül és te veszed meg először akkor nyered még több mint 200 dolgot nyertem már így wishen :)
2020. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Naponta próbálkozom 2-3 dologgal egész óra előtt, nem minden nap, de elég régóta, és eddig egy dolgot sikerült megvennem, meg is érkezett azóta. :) Szóval nem teljesen reménytelen.
2020. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 OlivérKovács válasza:
Hát ez engem is érdekelne hogyan működik?
2020. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy kanapé takarót sikerült vennem 230Ft-ért, ami nagyon szuper, és minimum 15000 Ft lett volna. Amit megéri még keresgélni, vannak néha pár Ft-tól 300Ft-ig termékek, aminek még legalább ennyi a szállítási díja, de annyiért is megéri. Általában kis méretű ruhák, és utolsó darab termékek, amiket szoktam találni. Nemrég rendeltem kis méretű bikinit 304Ft-ért, szék huzatot 500Ft körül, stb.
2021. jan. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nagy KAMU!!! A párommal mi is próbálkoztunk,a covid miatt több lett a szabadidőnk.2 teljes hétig rendelgetünk. Napi 70 termékre mentünk rá,fejenként.Egy papucsot tudtunk megvenni. A pénzünket pedig eltüntetik.Minden 10. pénz visszaigénylésnél kevesebbet kapsz vissza.Ott tartunk,hogy a nagy játéknak nagy lett a veszte.25000 Ft lett a veszte. A mai napig írogatok az ügyfélszolgálattal,ami egy gép vagy rendszer üzenet vagy nem tudom micsoda kicsoda de 3 nap után kapok választ. Ja és az csak mellékes, hogy a párom fiókját feltörték és lenullázták az egyenlegét. A bankkártyát is meg kellet, hogy szüntesse mert féltünk, hogy leszednek róla pénzt Úgyhogy ennyit a nagy kedvezményekről.Ha valakinek van ideje energiája és felesleges ezrei ja és idegrendszere annak meg emelem kalapom. Nem ajánlom senkinek !!
2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 noemi2323 válasza:
100%
Nem Kamu én sokat játszom és már nagyon sok nyereményem van nem úgy működik ez hogy a kosarába rakod és már meg is nyerted a terméket mindig van Eg óra amikor frissül a termék kínálat és ha éppen el kapod mikor új frissítés van akkor Nag esélyel ha az első 30 másodpercben leadott dolgok nyernek attól függ mire játszol és igen is nem Kamu már több mint 300 db dolgot vettem Így
2021. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
140 termék az rengeteg. Én napi maximum 5-6-ot próbálok, nem is minden nap ezt sem, ha nem sikerül, akkor másnap visszajön az ára wishcashre, és utána abból vásárolok megint, nem kell újra kártyát használnom. Nem csodálkozom, hogy nem sikerül nekem sok minden, mert nem viszem túlzásba, de már kettő nagyon jó megérkezett, egy kanapé takaró, és egy csodaszép ruha.
2021. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem kamu. Egy éve még könnyebb volt,mindig egészkor frissült,akkor 130 terméket sikerült így megvennem. Most újra nekiálltam ma 11/7 sikerült. Ami nem,azt wish cashben egyből visszakapom és azzal próbálom újra. Még egyszer sem fordult elő, hogy nem kaptam volna vissza a pénzem.
2021. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!