Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szükségem van a segítségetekre...

Kortvelyesi kérdése:

Szükségem van a segítségetekre, hogy miért? Olvasd tovább.

Figyelt kérdés

Na a helyzet a következő, nemrég jött ki a mozikba az Az második része amit már nagyon rég óta vártam. Az egyes részt nem tudtam megnézni a mozikban mert tudomásom sem volt róla, de én a második részt megfogadtam, hogy ott fogom megnézni. A helyzet az az, hogy most vasárnap vagyis 2019.09.15-én mentünk volna. De én szerdán elkaptam egy vírust amiből sikerült még péntekig kigyógyulnom, de anyukám elkapta és péntekén minden baja volt. A másik az, hogy akivel mentünk volna autóval, elromlott a kézifékje és nem tudták a szerelők időben megcsinálni. Ugyhogy ha jövő héten 2019.09.22-én mennénk akkor még vetítenék. A másik pedig, hogy a testvérem és a rokonom akivel mennénk nem szeretik a horrort úgyhogy ők a Jó srácokat akarják megnézni, úgyhogy ez lenne a másik kérdésem, hogy ezt a filmet is fogják még vetíteni a fentebb leírt időpontban?

Azért kérdem mert, életemben nem voltam meg moziban és nem tudom, hogy mennek a dolgok ezért kérdezlek titeket. Remélem tudtok segíteni és időben. Válaszotokat előre is köszönöm!



#autó #vírus #mozi #Az másodikat fejezet
2019. szept. 14. 19:10
 1/6 Pelo1919 ***** válasza:
86%
ember !!! melyik mozi ?
2019. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cinemacityn a jegyfoglálást 21.09.2019- ig tudtam most kiválasztani...szóval jövőhét elején még érdemes egyszer megnézni, hátha tovább tolják a dátumot..de lehet a 21 lesz a legutolsó dátum rá...várost nem írtál..most pestet néztem pl.
2019. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj az lemaradt, Debrecenben szeretnénk megnézni
2019. szept. 14. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum októberig még biztos menni fog mindkét film. Az Az 2 tuti.
2019. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Juj akkor nagyon örülök, köszönöm szépen
2019. szept. 14. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeptember 5. óta adják még csak. A népszerű filmeket egyébként is tovább vetítik és ez eléggé az. A Bosszúállók: Végjáték április végén jött ki és még mindig adják, persze már ritkábban azért.
2019. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!