Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ilyen temetés Magyaror...

Létezik ilyen temetés Magyarországon?

Figyelt kérdés

Meghalt egy ismerősöm munka közben aki vállalkozó is volt.

Szerettem volna elmenni a temetésre de olyan információk jutottak el hozzám hogy úgy nevezett "ládás" temetés lesz mindenki aki elmegy, dobnia kell pénzt abba a bizonyos ládába.

Sem én sem a közel 60 éves szüleim ilyenről még nem is hallottak.

Hogyan lehet ezt kivitelezni,elképzelni? Mi történik ha én nem dobok bele pénzt??

Egyáltalán létezik ilyen vagy ezt csak ők kitalalálták hogy ilyen lesz?


2019. szept. 17. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi létezik. Dobsz bele egy 5 Forintost és le van tudva.
2019. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mit jelent pontosan, de olyan temetésen már voltam, ahol az elhunyt állatvédő virág helyett 1000 forintot kért mindenkitől, amit a családja a kérésére átadott egy menhelynek.
2019. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esküvőről már hallottam ilyen ládás pénzbedobósat, de temetésről még sose. Elég ocsmány. Legfeljebb elmentek és nem dobtok semmit a ládába, kész.
2019. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!