Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS Jungkook-nak van barátnője?

BTS Jungkook-nak van barátnője?

Figyelt kérdés
Valahol ezt hallottam, meg hogy a bighit ezért majd bepereli az embert aki hamis infókat mondott vagy azért mert kiszivárogtatta az egyik ilyen felvételt. Most ez elbizonytalanított. Jó lenne tudni.

2019. szept. 17. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig Jungkook nem mondja azt, hogy neki barátnője van, addig nem szabad semmit sem elhinni. A hamis infók terjesztéséért pedig szerintem jól teszi Bang Shi-Hyuk, ha nem is bepereli, de legalább figyelmezteti az adott illetőt.

Sajnos néhány "fan" képes minden felvételbe, mozdulatba (amit lányok felé tesznek) beleképzelni hogy "uuu biztos járnak", és ezekből lesznek a botrányok, hamis infók terjesztése.

2019. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
NEM jár senkivel. Elvileg volt egy kép, ahol egy lányt ölel, azt hiszem, Lee Mijoo-nak hívják, aki pedig házas. És meg is érdemlik, hogy bepereljék őket, attól még, hogy híresek, lehet magánéletük.
2019. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt halottam hogy a a k-pop énekeseknek tilos szerelmi kapcsolatot ápolni.
2023. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!