Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemét volt a főnököm, de nem...

Szemét volt a főnököm, de nem üthetem meg. Mégis hogy vezessem le akkor a feszültséget?

Figyelt kérdés
Ma jogtalanul leb@szott. Persze utána bocsánatot kért, mert látja ő is, hogy nem volt igaza, de ezzel én már mire megyek? Fiatal vagyok még és tényleg igyekszem, de mindenbe beleköt... mindig van valami amit csak úgy mellékesen megjegyez. Ma volt a legdurvább, de ez már régebben elkezdődött én meg csak nyelek. Legutóbb mikor ,,figyelmeztetett" másnap ő követte el azt a hibát és nekem kellett kijavítani. Szó nélkül. Elég megalázónak érzem ezt, feszült vagyok, látni sem akarom, vagy ha igen akkor úgy megrugdosnám.
2010. júl. 15. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül nézd meg a Harcosok klubja c. filmet, abban benne van a megoldás. Nem a főnököt kell megverni, hanem saját magadat, és úgy tenni, mintha ő csinálta volna. És jól megzsarolni. :))


Katt: http://www.youtube.com/watch?v=Fk2fDJPS6aw#t=00m50s

2010. júl. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! Ez most nagyon jól esett :D Szeretem ezt a filmet. Végre nevettem és jobban is érzem magam kicsit. Elképzeltem hogy sakkban tudom tartani... Ment a zöld kéz :)

Jöhetnek még öteletek

2010. júl. 15. 01:59
 3/4 A kérdező kommentje:
*ötletek
2010. júl. 15. 01:59
 4/4 nyooko válasza:

Valahol olvastam vmi ilyesmit:


Hívd meg a főnököt egy kávéra, ebédre vmittomén.

Aztán vmikor (vagy az elején?) kérdezd meg:

Maga jó munkaerőnek tart? v. Maga szerint én jó munkaerő vagyok?

És ha a válasz igen akkor mond azt h:

Akkor miért viselkedik velem bunkón/szemetül, vagy ha van erre egy finomabb szó akk az :D.És akkor talán rádöbben h nem viselkedett veled vmi jól.


Én ezt tudom mondani.

2012. szept. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!