Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lephetném meg a páromat?

Mivel lephetném meg a páromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni azzal kapcsolatban, hogy mivel lephetném meg a párom a másfél éves évfordulonkra?

Nos lehet kicsit hosszú lesz de aki elolvassa annak köszönöm szépen!


Én és a párom közt van 20 év kor különbség nagyon szeretjük egymást kitartunk egymás mellett mindennek dacára a kapcsolatunk ellenzésére.

Nagyon szeretjük egymást lehet korai még de tervezzük az összeköltözést.


A lényegre térek. 😊

Megszoktam lépni a párom apró kis ajándékokkal pl: felsö, póló, kulcstartó, parfűm ha éppenséggel együtt alszunk akkor főzök neki vacsorát megiszunk mellé egy pohár bor és beszélgetünk utána megnezünk egy filmet és kellemesen eltelik az esténk. 🙂

Most azt szeretném kérdezni tőletek vagyis egy kis tanácsot kérnék inkább, hogy mivel is ajándékozhatnám meg a páromat ami felejthetetlen lenne?

Gondoltam már arra is, hogy elviszem egy hőlégballon túrára de fél a magasban így ez az ötletem kilőve sajnos.


Kérlek titeket segítsetek, mert kicsit tanácstalan vagyok és kifogytam az ötletekből 😔


Mivel normálisan és emberi módra kérek segítséget kérlek csak normális válaszokat adjátok ne bunkozzatok.

Válaszotokat előre is köszönöm. 🙂


2019. szept. 19. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát programra gondolsz? Vannak ezzel foglalkozó cégek, csak úgy hirtelen:

[link]

A nőknél valami wellness-dologgal nem tudsz melléfogni.

2019. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen inkább programra gondolok de bármilyen jó ötletet meghallgatok hisz ezért kértem a segítséget.


És igen minek nőket egy tábla csokival meglehet lépni de egy férfi elég nehéz pedig én ismerem a páromat nagyon.

2019. szept. 19. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: NE tarts másfél éves "fordulót".

Nem szeretik a férfiak. Bőven elég az egész éves.

2019. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék nem ünnepelni akarom a másfél éves évfordulót. Minden hónapban megajándékozom egy kis aprossággal csak kifogytam az ötletből. 🙂
2019. szept. 19. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!